Dit is een uitgave van Expo Houten BV met actuele informatie over beurzen, congressen en vergaderen
Kunt u deze nieuwsbrief niet goed lezen? Lees hier de online versie
 30 november 2011
De wereld omhelzen: humanitaire hulp
Amma in Nederland
Mata Amritanandamayi Devi, beter bekend als Amma, was van 18-21 oktober voor de tweede keer in Expo Houten om te omhelzen en te inspireren. Met haar liefdevolle dienstbaarheid en de vele liefdadigheids-projecten is zij een inspirerend voorbeeld voor duizenden mensen over de hele wereld.

Lees verder >>

NAMAC
3 december
Verkeer en Mobiliteit
8 december
Terraria en Exo Knaag
11 december
Telecom Time
14 & 15 december
Modelspoor
17 december
M.G Car Club
8 januari
De Rikketik
15 januari
Books & More
16, 17 &18 januari
Boekenbeurs
19 & 20 januari


Wij bieden u de ruimte

Met 10.000 vierkante meter vloeroppervlak, vier multifunctionele beursruimtes, tien vergaderruimtes, beurscafé en restaurant is Expo Houten bij uitstek geschikt voor grote en kleine evenementen.

Expo Houten
Meidoornkade 24,
3992 AE Houten
tel: 030 - 6349100 of email: info@expohouten.nl
www.expohouten.nl
Verkeer en Mobiliteit groeit naar 2 beurshallen
Nationaal georiënteerde vakbeurs toont mogelijkheden verkeers- en mobiliteitsoplossingen
Op donderdag 8 december vindt de zesde editie van de vakbeurs Verkeer en Mobiliteit plaats. Deze beurs laat zien wat er mogelijk is qua verkeerstoepassingen en mobiliteitsoplossingen.
Een dag vol gevarieerde producten en diensten uit verschillende sectoren; wegaanleg & onderhoud, verkeersmaterialen, verlichting, verkeersdoorstroming, verkeerskundig advies, mobiliteitsmanagement, parkeren, openbaar vervoer en fietsparkeren.

Lees verder >>

Drie-zone beurs Telecom Time
Grootse en belangrijkste beurs met congres voor telecom professionals
Sinds 2003 is Telecom Time het platform van, voor en door Telecom Nederland. Dit jaar al weer de 9e editie en kent de beurs én het congres een nieuwe opzet en groei in omvang, thema’s, beursbezoekers, exposanten en congresdeelnemers.

Lees verder >>

Expo Houten begroet nieuwe beurzen
Met het nieuwe jaar in zicht begroeten wij alvast 5 nieuwe beurzen
Beveiliging & Veiligheid
Voor zowel eindgebruikers als installateurs, met de laatste ontwikkelingen op het gebied van beveiligingstechnieken, -producten en –diensten. Lees verder >>
Dag van de Sportaccommodaties
Deze nieuwe beurs laat bezoekers kennismaken met de vele facetten van ontwerp, aanleg en beheer van sportaccommodaties.
Lees verder >>
Books & More en Boekenbeurs
Deze gecombineerde beurs over het boekenvak wordt in 2012 drie maal gehouden; in het najaar bij Expo Houten.
Lees verder >>


  Wilt u onze nieuwsbrief niet meer ontvangen?
  Klik hier om u uit te schrijven.